Регистрирай се за да ти излезе всичко от форума !
Регистрирай се за да ти излезе всичко от форума !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Приятели : Cs-Blagoevgrad

 

 BWF Danger Zone - 19.08.2009

Go down 
+4
DarKiller
tosH
DooMHunteR
TheInstantClassic
8 posters
АвторСъобщение
TheInstantClassic
The Pope!
The Pope!
TheInstantClassic


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 170
Points : 320
Join date : 03.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 8:06 pm

BWF Danger Zone - 19.08.2009 B1a347d6bfbf3efa

Добре дошли на таз вечершното СПЕЦИАЛНО издание на Danger Zone, което продължава пътя към "Wrestle War I: Days of .. WAR". Този път ще сме с вас цели три часа! Шоуто е открито от обичайните пироефекти. Първата музика за вечерта е тази на Undertaker, и той излиза с мотороса, държайки титлата в едната ръка.

Undertaker
- Hart .. Bret Hart .. The Hitman .. The "The Excellence of Execution" .. Както и да се наричаш, колкото и прякори да имаш трябва да преглътнеш едно ..Ти никога, никога няма да си "The Best There Is, The Best There Was and The Best There Ever Will Be", докато аз съм в този спорт. Колкото и да си добър, аз съм с една идея над теб. И отново го доказвам, като вече втори месец държа световната титла. Мислиш си, че като се завършен и спечелиш някакъв мизерен Royal Rumble ще си вземеш световната титла? Хахахаах .. Това никога няма да стане, повярвай ми. Тази титла трябва да се държи от хора като мен, хора които няма да петнят името и .. А ти си един жалък, застаряващ, кучи с..

Гробаря е прекъснат от музика, но не от музиката на Bret Hart. Непознат до сега theme огласява залата и нова персона, невиждана на BWF ринг до сега се подава. Той получава овации, въпреки че не се знае нищо за него.

???
- Позволете ми да се представя .. Казвам се Derius. Излезнах тук, защото ми писна да слушам простотии. Undertaker .. Мислиш се за .. най-добрия? За Велик? За Страшен? Е да, има нещо страшно в теб .. и то е че когато се качиш на ринга всеки човек решава да грабне дистанционното и да смени канала, търсейки си нов герой .. Търсейки Derius!

Taker
- Хлапе, нямам си и на представа кой си, не искам и да имам. Прекарал съм повече време на ринга, отколкото ти под душа, така че си разкарай задника от тук преди да съм го сритал.

Точно преди Дириус да кажа каквото и да е, получава зверски удар със стол от Алмейда. Такер се подсмива и слиза от ринга. Almeida забива още няколко удара, след което което го засилва към ринга и го качва на него, крещейки "Фоли .. Искаш Хардкор? Ще ти дам Хардкор!". Дириус започва да кърви, а на Алмейда не му пука особено. Той слиза от ринга и взима една метална кофа, след което я слага върху Дериус. Jack Almeida се качва на третото въже и забива зверски Elbow Drop право върху кофата, премазвайки Дериус. Той взима два стола, поставя единия под главата му и със другия му прави One Man con-chair-to (а.к.а Столиране). Алмейда вдига победоносно ръце, като през цялото време има усмивка на уста.

:.:.:.:.:.:Реклама:.:.:.:.:.:.:


Brutus vs. Christopher Daniels

Brutus излиза със Sheik Abdul Bashir. Явно "The Middle Eastern Nightmare" е подписал договор с Bulgarian Wrestling Federation. Гонг! Мача започва доста бързо, като и двамата си разменят по няколко Arm Drag-a. Daniels обаче се оказва по съобразителен и заляга при един от опитите на Брутус за chotesline, след което го рита в корема и го размазва с коляно в главата. Брутус обаче, се изправя бързо и пробва да направи Norhen Light Suplex, но Daniels блокира и отива зад него, забивайки German Suplex със мост за туш .. Едно .. Две .. Повдигане на Брутус. Още свежи, и двамата се изправят едновременно и започва нова размяна на удари .. Този път Брутус наделява и запраща Daniels към сглобката с Irish Whip, след което се отблъсква от второто въже и поваля Chirsopher със Flayeng Elbow Drop. Темпото на мача продължава да е високо, като Брутус засилва Даниелс към въжетата, но Christopher се хваща за тях. Брутус се засилва към него, но получава лакът в носа, последван от Drop Kick от място. Daniles със един скок от второто въже, преобръща Brutus със Sunset Flip .. Едно .. Две .. Тр. KICK OUT! Brutus се изправя, но получава няколко ритника и .. ENZUIGIRI! Даниелс продължава надмощието си и прехвърля Brutus със Exploader Suplex! Chirs пробва туш .. Едно .. Две .. Ново повдигане на Брутус. Daniels го рита в корема, и пробва Angel Wings, но Брутус най-после блокира и го прехвърля през глава. Brutus засилва към въжетата Daniels, като втория пробва Huracarana, но Брутус блокира и .. Inverted Crucifix POWERBOMB! Това трябва да е краят .. Едно .. ДВе .. ДАНИЕЛС СЕ ПОВДИГА! Christopher намира сили в себе си. Brutus се засилва от въжетата и забива зверски chotesline, след което му прави Moonsault от място! Той изправя Chris, рита го в корема и пробва финишъра си, но Daniels се измества в последната секунда и му прави Dragon Suplex. Daniels се засилва към него и му прави Running Monkey Flip, след което започва да се изкачва по въжетата .. Дали ще видим BME - BEST MOONSAULT EVER? Daniels е готов да полети, но е блъснат от Abdul Bashir без съдията да види. Даниелс се стоварва на ринга а Брутус това и чака. Изправя го, рита го в корема и .. FameAsser! Опит за туш .. Едно .. Две .. Три .. Brutus открадна тази победа с помоща на Sheik Abdul Bashir.

Прехвърляме се backstage, където виждаме как Dark Killer и Пънк варвят, когато са нападнати със столове от wZa Blake и Black Joe. Отборните шампиони брутално пребиват претендентите, като накрая извикват "Помнете това .. След Wrestle War ще сте във същия вид" ..

- Пренасяме се в тъмна стая. Изведнъж пред камерата виждаме силует, който започва да говори, а по гласа разбираме, че това е Mick Foley. "Almeida, времето ти наближава. Дали съм в залата? Дали пък няма още след две минути да те нападна? Или може би в главния мач? Или пък ще изчакам до Wrestle War I? Сам предположи. Скоро цялата ми ярост ще бъде потушена, цялото ми желание да мачкам ще бъде наситено. Защо ли? Защото ти ще поемеш всичко! Ти ще бъдеш жертвата този път!"

Nick Blade vs. Markiz Sevar

И двамата са на ринга, и моментално започва размяна на удари. По-едрият - Севар наделява и запраща Blade към сглобките с Irish Wip, след което го смазва с Corner Chotesline. Sevar му забива няколко ритника, след което забива силно коляно в корема му, запраща го към въжетата и го събаря с лакът. Markiz Sevar му прави Leg Drop от място, след което пробва опит за туш .. Едно .. Две . Блейд се повдига. Sevar изправя опнента си и пробва Drop Suplex, но Блейд контрира и се озовава зад него, правейки му Roll-Up. Едно .. Две .. Севар се повдига. Blade се изправя и забива няколко chop-a в гърдите му, след което му прави ефектен Drop Kick. Blade се отблъсква от въжетата и му прави Knee Smash, след което се изкачва на въжетата и пробва Diving Headbutt .. НО Sevar се отмества в последната секунда и Блейд пада по лице. Маркиз Севар само това и чака и започва да обработва цялото тяло на поваления Блейд със stomb-ове. Sevar извиква нещо на публиката, предизвиквайки гнева им, и те почват да го усвиркват още по-мощно. Маркиза само се подсмива, показва им среде пръст и продължава атаката си над Блейд. Nick Blade обаче блокира един от ритниците му, и го прехвърля с Dragon Screw. Blade се отблъсква от въжетата, но е посрещнат с мощен Belly-to-Belly Suplex. Sevar пробва туш, но Nick Blade отново повдига рамото си преди три. Севар изправя Блейд и пробва да забие финишъра си, но Nick Blade показва атлетичност и го прехвърля с перфектно изпълнена Huracarana. Blade го хваща в headlock, но Маркиз Севар пробва да се освободи. Блейд обаче наделява и му прави Inverted Headlock Backbreaker в средата на ринга. Blade го изправя и му прави Atomic Drop, последван от Body Slam. Nick Blade бавно започва да се изкачва по въжетата, откъдето скача и забива Diving Elbow Drop. Младока дава знак че е време за Музика под брадичката, и настройва публиката. Севар се изправя бавно, а Блейд пробва финишъра си .. но Маркиза хваща крака му във въздуха и го тръшва с Clinhing Slam! Маркиза го вдига и го подхваща, тръшвайки го с Fallaway Slam. Севар му забива няколко тежки удара в корема, след което му прави Jawbreaker! Sevar дава знак за финишъра си, рита в корема Блейд и го вдига .. НО Nick някак си се измъква и застава зад Маркиза .. Севар се обръща и .. SWEET CHIN MUSIC! Опит за туш .. Едно .. Две .. Три .. Блейд спечели тази тъй важна победа!

Прехвърляме се в някакъв бар, където са седнали Джеф и Мат Харди. Те си разговарят, но изведнъж са нападнати не от случайни хора, а от wZa Blake и Black Joe. Joe и Blake ги събарят на земята и започват да ги ритат яростно. Накрая, двамата изсипват бирата, която те си били поръчали върху главите им.



Последната промяна е направена от TheInstantClassic на Сря Авг 19, 2009 8:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://bwfederation.bulgarianforum.net
TheInstantClassic
The Pope!
The Pope!
TheInstantClassic


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 170
Points : 320
Join date : 03.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 8:07 pm

Отново сме на ринга, където е Chris Jericho. Всичко е готово, и е време за първото издание на " The Highlight Reel " в BWF.

Jericho
- Welcome to .. BWF IS JERICHOOOOOO! (Мощни усвирквания). Добре дошли на първото издание на The Highlight Reel. Ваш водещ ще е неповторимия, незаменимия, "The Man of 1,004 Holds", The Sexy Beast", "The King of the World", "The Highlight of the Night", " The Living Legend" или с други думи .. Крис Джерико! Позволете ми да ви представя госта ми тази вечер. Той е от Торонто, Канада и обича тихите следобеди. Той е човека, който победих миналата седмица .. Той е Christian Cage!

Публиката избухва в невероятни аплодисменти, и ето, че любимеца им се появава по рампата. Christian върви бавно и се качва с голямо недоверия на ринга.

Jericho
- Е, Кристчън .. Как се чувсваш след като наритах задника ти миналото шоу? Как се чувставш след като те победих и отивам на Wrestle War за да се срещна с шампиона? Как се чувсваш след като Джерико ти срита жалкия вмирисан за..

Cage
- Млъкни и слушай, боклук. (Неземен pop) Ако има някой, който ще ходи на Wrestle War за да се бие с Ортън за шампионския му пояс, то това ще съм аз. Това че си ме победил, след поредния си мръсен ход не интересува нито мен, нито публиката в залата. Затова си затвори устата, преди аз да я затворя.

Всичко е прекъснато от музиката на Универсалния Шампион. Ортън излиза на рампата и започва да говори от там.

Orton
- Седмица след седмица показвам на целия свят, че аз съм най-добрият! Победа след победа над различни противници. Всички вече се страхуват от мен, но това е нормално. На всеки му е ясно, че на този етап аз съм напобедим. Christian .. вече те победих на турнира .. Още ли искаш? Доказах че съм по-добър от теб. Jericho за кой подяволите се мислиш? Раздаваш codebreaker-и наляво и надясно. Още помня периода, в който се мазнеше като всички останали глупаци на тези жалки същества от публиката. Никой от вас няма да получи шанс за титлата ми .. Защото никой не може да ме победи!

и-и-и чува се theme song-a на .. RIC FLAIR! Рик Флеър е тук! Ric Flair е тук! Всички от залата стават на крака и приветсват легендата.

Ric Flair
- Сигурно се чудите защо съм тук .. Моя добър приятел Мик Фоли ме помоли да го заместя, понеже в момента имал по-важна работа а именно враждата му с Алмейда. Ортън .. Грешиш. Ти не само ще получиш мач с един от двамата .. ТИ ЩЕ ПОЛУЧИШ МАЧ И С ДВАМАТА! Така че се приготви, защото на Wrestle War ще участваш в троен мач срещу Chris Jericho и Christian.

Orton
- Чакай, чакай! Не може да направиш това.

Flair
- О, мога. И по-добре се приготви, защото другата седмица ще се изправиш срещу Ник Блейд! Да не забравя Джерико .. На твое място не бих стоял така, защото мача ти срещу БРЕТ ХАРТ започва след броени секунди. Christian .. късмет на турнира.

Публиката обсипва ""The Nature Boy" с pop, докато Кристчън само се подсмива.

:.:.:.:.:.:Реклама:.:.:.:.:.:

Chris Jericho vs. Bret Hart


Двамата се вкопчват в захват, като Харт наделява и още в началото го прехвърля с BackSlide Pin .. Едно .. Дв.. Бързо повдигане на Джерико. Hart започва да го обработва с десни удари, след което го засилва към въжетата и пробва Drop KIck .. но Джерико се хваща за въжетата и Харт пада по гръб. "Y2J" го изправя и започва да му забива серии от chop-ове. Jericho го прехвърля с Falling Hip Toss. Jericho не губи време, рита го в корема и му прави Fishermen DDT, след което пробва туш. Едно .. Две .. Повдигане на "The Hitman". Jericho продължава с атаката си, като заключва Reverse Armbar. Брет Харт обаче, бързо се съвзема, и го прехвърля с Northern Light SUplex. Hart взима надмощие като му забива няколко десни прави, след което му прави UnderHook BTB Suplex. Публиката подкрепа Брет "Hitman" Харт през цялото време. Джерико е още свеж и се изправя бързо. Двамата се вкопчват в захват. Jericho взима превес и заключва Headlock на противника си, който обаче успява ловко да се измъкне и хваща Chris в гръб. "Y2J" замахва с лакът, но Брет Харт заляга и забожда Uppercut последван от от бързо DDT. Той изправя съперника си и го засилва в ъгъла, след което се засилва към него, но Jericho се отмества и го препъва, при което Hart забива главата си в сглобката. Chris Jericho го хваща в гръб.. и го просва с болезнен Neckbreaker. Jericho не губи време, и го изправя като пробва German Suplex, но Hart блокира и му прави Russian Leg Sweep. Hart пробва да заключи SharpShooter, но е избутан към въжетата от Джерико, след което прехвърлен с Hip Toss. Jericho се засилва към него и пробва да забие Chotesline, но БРет ХАрт заляга и .. Джерико удря съдията! Той се замотава няколко секунди, но изведнъж е подхванат от Брет Харт, който пробва да заключи SharpShooter .. И УСПЯВА! Хватката е заключена! Джерико пробва да се добере до въжетата, но е безуспешно .. И той се предава! Джерико се предава, но няма съдия. Харт пуска Джерико и бута съдията, като го изправя бавно. Брет отива към Джерико, но изведнъж се чува музиката на Undertaker. Тя върви около 15 секунди,но никой не излиза .. Това разсейва Харт, който се обръща и .. CODEBREAKer! JEricho покрива и съдията отброява .. Едно .. Две .. Три .. Джерико открадна победата, не мога да повярвам.

пуснато е клипче, описващо враждата между The ROck и Stone Cold. Веднага след това се чува музиката на The Rock, и той закрачва към ринга под бурния heat на публиката. Той се качва, вдига ръката си, след което взима микрфон.

The Rock
- Млъкнете жалки нещастници! По-рано влезнах в офиса на Генералния Мениджър и настоях победата на Брет Харт да бъде анулирана, но молбата ми не беше одобрена .. Има само един виновник, който ми попречи да спечеля Royal RUmble и да се изправя срещу Undertaker на Wrestle War. И това е Stone COld! Глупака реши че може отново да се намеси в моите работи .. НО този път ще има още по-сериозно последствия, отколкото No Dq мача ни. Ще сритам жалкия му задник на Wrestle War. Точно така, на Wrestle War ще видим Stone Cold vs. The Rock, и Скалата ще нарита жалкия му вмирисан тексаски задник! IF you smeeeelll .. What The Rock i..

Скалата е прекъснат от музиката на Stone Cold! "The RattleSnake" се показва и тръгва към ринга, като обира аплодисментите на публиката. Той влиза на ринга, като The Rock моментално излиза от него, показвайки среден пръст на "Mr.3:16". Austin взима микрофона в ръка.

Austin
- Може да бягаш, но не можеш да се скриеш .. Подготви се .. На следващото шоу ще видим The Undertaker и The Rock срещу .. Bret Hart и "Stone Cold" Steve Austin!

Пуснато е клипче, хайпващо идващия най-голям турнир на BWF - Wrestle War I.



Върнете се в началото Go down
https://bwfederation.bulgarianforum.net
TheInstantClassic
The Pope!
The Pope!
TheInstantClassic


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 170
Points : 320
Join date : 03.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 8:08 pm

Време е за щафетния мач. АКо Mayers победи ще се класира срещу в мача за титлата на Wrestle WAr. Той се качва на ринга и обира усвиркванията на публиката. Да видим кой ще е първия му съперник .. компютара заоичва да разменя различни лица и се спира на .. R-Truth!

Michael MAyers vs. R-Truth

Ron Killings прави характерни си entrace, след което се качва на ринга. MAyers само се подсмива и гледа с несериозност на опонента си. Съдията бие гонга .. Michael Mayers отива до него и му забива шамар .. Killings се хваща за бузата и само няколко секунди по-късно се нахвърля върху Майърс със Mini-Spear. R-Truth го изправя, след което му забива няколко юмрука, засилва го към въжетата и го събаря с лакът. Killings му прави Leg Drop, след което пробва бърз туш .. Едно .. ДВе .. Повдигане на Майърс. Killings му прави Drop Kick, с който го събаря. ROn го вдига, рита го в корема и му прави Reverse Suplex. R-Truth отново го рита и пробва да направи finisher-a си, но Mayers се одръпва, отива зад него и го преобръща с Roll-Up като го хваща за екипа. Съдията не вижда и отброява .. Едно .. ДВе .. Три .. Майърс спечели първия мач, без особени проблеми. Killings не може да повярва, а компютъра избира следащия противник на Mayers .. Това е MVP!

Michael MAyers vs. Montel Vontavious Porter

Montel влиза на ринга и не оставя време на Майърс да се съвземе, като му забива няколко силни Uppercut-a, след което го натиква в ъгъла и го засипва със stiff удари по цялото тяло. MVP отива до другия ъгъл и се засилва към Майърс, размазвайки го с Corner Chotesline. MVP пробва да направи KNee Smash, но Майърс се измъква, рита го в корема и му забива DDT! Michael се почива няколко секунди, след което го изправя и му забива серия от десни удари, последвани от SpineBuster и Elbow Drop от място .. Michael Mayers пробва туш .. Едно .. ДВе .. Повдигане на MVP. Mayers продължава с надмощието си като му забива няколко ритника в тялото, след което му прави Sambo Suplex. Mayers го вдига и му прави Canadian BackBreaker. Michael Mayers запраща MVP към въжетата, но Montel му прави Running Facebreaker knee Smash. Porter го запраща към въжетата и го посреща с коляно в главата. MVP се подготвя и се засилва към въжетата, след което прави таунта си и забива Ballin' Elbow. MVP пробва туш .. Едно .. Две .. Майърс още е в играта.MVP го изправя и пробва да му направи Belly To Belly Suplex, но получава ритник в корема и .. DownWArld SPIRAL! Майърс покрива .. Едно .. Две .. Три .. Michael спечели и втория мач! ТОй пада на колене на ринга, но няма време да си отдъхне защото компютара избира следващия опонен на Mayers .. и това е ... TRIPLE H!

Triple H vs. Michael Mayers

Не мога да повярвам .. Трите Хикса е в BWF. Той бавно закрачва по рампата и се качва на ринга при Mayers .. Michael дава отрицателни знаци, всякаш се моли за милост, но получава няколко удара в главата, след което е запратен към единия ъгъл с Irish Wip. Трипъл Ейч го прехвърля с Body Slam, след което му прави Elbow Drop и пробва туш .. Едно .. Две .. Mayers се повдига. Triple H се засилва към него и му прави Running Chotesline. Triple H му забива няколко Uppercut-a и пробва Suplex, но Michael Mayers блокира и му забива DDT! Michael го изправя и му прави ефектен BrainBuster. Майкъл Майерс му забива няколко Kne Strikes в главата, след което го изправя и му прави Capture Suplex. Mayers заключва headlock около врата на "The Game", но Triple H се изправя бързо и се освобождава след като му забиа няколко лакътя в корема. Трипъл Ейч пробва да го ритне в корема, но Mayers му хваща крака и го превърта с Dragon Screw. Mayers продължава с надмощието си, като му забива няколко удара в тила, след което го вдига и му прави Falcon Arow и пробва туш. Едно .. Две .. Повдигане на Трите Хикса. Майърс го изправя и пробва DownWarld Spiral, но Triple H блокира и му прави Clingching Slam. Triple H изкачва Майърс да се изправи и го събаря с Shoulder Blocker. Трите Хикса го запраща към въжетата и посреща с Knee Smash. Triple H го рита в корема и пробва Pedigree, но Майърс блокира с Back Body Drop. Той излиза от ринга и отива до коментаторите, взимайки метален стол. Качва се на ринга и изчаква Triple H. Съдията обаче пробва да му го вземе, като двамата започват да спорят и накрая неумишлено Майърс го удря със стола. Той се обръща, но получава ритник в корема и .. ПЕДИГРИ! Това ще е края .. Чакай! Markiz Sevar тича по рампата! Той напада Трите Хикса в гръб с chotesline. Изправя го, рита го в корема и го вдига .. SPIRAL BOMB! Маркиза слага Майърс върху него, след което довлича съдията и той с последни сили отброява .. Едно .. ДВе .. Три ! Да, Майърс се класира с помоща на Маркиз Севар, което значи че на Wrestle War ще гледаме Michael Mayers vs. Bret Hart vs. Undertaker за Световната титла! Almeida идва и двамата с МАркиза го изнасят от ринга.

Край.

--------------

Мисля че с това тричасовео шоу се реванширах за това че в понеделник нямаше шоу. Коментирайте!


Върнете се в началото Go down
https://bwfederation.bulgarianforum.net
DooMHunteR
Best In The World
Best In The World
DooMHunteR


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 113
Points : 168
Join date : 30.05.2009
Age : 37
Местожителство : Stolnik City , Bulgaria , Europe

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 11:10 pm

Много доволно шоу ! Бием рейтингите на TNA ! Бях очарован от дебюта на Дериус , но Алмейда тряяше да се намеси и да го пречука на дебюта му :/ Брутус и Башир ще свормират прекрасен отбор , сигорен съм ! И ще има разнообразие из таг девизията , а и двамата са UnAmericans Very Happy Пожелавам им успех занапред , а за Даниелс незнам какъв му е договора , но мисля , че няма да има голяма роля занапред освен за single мачове Wink Backstage-овете бяха убийствени ! Претрепахме и двата отбора и им показахме олицетворението на края на TLC мача at WrestleWar I ! Nick Blade записа изненадваща победа , но незнам какво ще стане , има потенциал , Маркиза си глътна зъбите , винаги когато Блейд забие изненадваща музика напра MARK OUT-вам Very Happy ! Новото шоу на Джерико ще пука пуканки направо Very Happy ! Първият гост очаквах да се сбие с Джерико пък после забравих , че не е 2-ка а 3-ка и , че Ортън ще се появи да приказва .. WOOOOOOOOO THE NATURE BOY !!! Обяви страхотен мач между Ортън и Блейд ! Дано мачът е за титлата защото доколкото разбрах е single .. OMG ! THE BIGGEST SUPRISE OF THE NIGHT ! JERICHO DEFEATS BRET HART !!!!!! Неможах да повярам ! Голям тласък от старана на Y2J ! Сегмента битуийн Роки анд Остин също ми хареса , както и Евента за другата седмица ! Щафетния мач издигна до безкрай Майърс и се надявам на WrestleWar , Mayers да спечели Wink
Върнете се в началото Go down
http://ПапаКур.com
tosH

tosH


Брой мнения : 26
Points : 27
Join date : 19.05.2009
Age : 30
Местожителство : Canada

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 1:51 am

Дебюта ми хареса lol! Иначе Джерико в типичен стил за хийлския му период побеждава Wink Добре стана,че Flair се показа xD
Добре е,че има HIGHLIGHT REEL,за да може Джерико да се показва по-честичко !
'Щом трипъл ейч е тук значи ще стане още по-интересно да се надяваме,че е хийл и ще маже с чука Very Happy
Тройната заплаха на Джерико Крисчън и Ортън се надявам да е един от най-добрите мачове в историята на BWF !
Иначе Mayers e нечовек ! Надявам се да победи на WrestleWar.Това шоу беше наистина добро,издигна Джерико доста нагоре в йерархията има HIGHLIGHTREEL и победи Bret Hart какво още да искаме от него.Беше крайно време да дойде ерата и на Джерико!
Върнете се в началото Go down
DarKiller

DarKiller


Брой мнения : 67
Points : 71
Join date : 10.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 2:09 pm

ЛОЛ тричасово шоу.Много добре се получи.
Началният сегмент стана перфектно.Явно този Derius може да стане добра придобивка компанията.
Brutus vs. Christopher Daniels-Видяхме доста добри моменти от страна на Даниелс.Все пак hight fly дивизията трябва да се развива.
Враждата ни с Блейк и с Джо вече е почти в разгара си.
Промото на Фоли е станало доста добре.Някой скоро ще си изяде посипаното Very Happy .
Nick Blade vs. Markiz Sevar-Явно без Dominance Маркиза не може да се справя.Сега трябва да видим за къде ще се насочи Блейд към Wrestle War 1.
" The Highlight Reel " в BWF-С това шоу ще стане още по-добре да развитието нса враждите.Сега и Флеър е тук.
Chris Jericho vs. Bret Hart-Добре е когато някои кечисти побеждават Мain Еvent-ъри в чист мач.Джерико мачка.
Michael MAyers-vs. R-Truth vs. Montel Vontavious Porter vs. Triple H-Не мислех,че Майкъл може да загуби от jооber-и.Става все по-интерестно и на турнира ще стане страшно. lol! lol! .
Върнете се в началото Go down
Shawn Michaels




Брой мнения : 8
Points : 8
Join date : 23.06.2009
Age : 31

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 6:25 pm

Това шоу беше много яко ,може би защото е три часово и отново победих.
Началния сегмент беше супер як както винаги.Гробаря продължава да кърти.Хареса ми как накрая Алмейда преби Дериъс.
След това мача между Брутус и Кристофър Даниелс ми хареса и то доста.Яко ще е Брутус и Башир да направят отбор подобен на Anti-America! Smile
wZa Blake и Black Joe продължават да мажат.
Мачът на Фоули и Алмейда ще бъде много як ,щом така яко го build-ваш. Smile
Мачът между Ник Блейд и Маркиз Севар беше също добър ,но opener-a беше по-як.
След това пак Blake и Joe показаха колко як tag team са.
The Highlight Reel-а с Джерико и Кейдж беше уникален.
След това мача между Крис Джерико и Брет Харт беше голяма изненада.Помислих ,че Харт ще победи без проблеми.
Сегмента със Скалата стана много добре.Мисля ,че това е най-добрата вражда в момента.
Знаеше се ,че първите два мача на Майърс ще ги спечели без проблеми.Мислех ,че третия ще го изгби ,но не познах.
Оценка: 9/10
Върнете се в началото Go down
TheInstantClassic
The Pope!
The Pope!
TheInstantClassic


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 170
Points : 320
Join date : 03.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 12:27 am

Забравете че ще пиша шоу за четири човека. Утре шоу няма да има. Евентуално, ако се вдигне интереса и коментарите, престанете да чакате на готово аз да ви давам линкове ще има в четвъртак. Точка.
Върнете се в началото Go down
https://bwfederation.bulgarianforum.net
deadman_walkin9
Red Evil
Red Evil
deadman_walkin9


Брой мнения : 44
Points : 46
Join date : 09.05.2009
Age : 33

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 12:47 am

Като за начало ще кажа нещата, които не ми харесаха. Първо-прекалено дълго ми дойде. Все пак 3 часа-Окей, но мачовете наистина тоя път бяха прекалено много. Друго-промотата също бяха доста. Може би 1 в началото и 1 към края щеше да е добре, и да са по-кратички, защото все пак мачовете са доста дълги. Надявам се, че няма да се обидиш от забележката, и да си остава така -пак си е добре. Ти си знаеш работата.. Сега за мачовете. Да кажа за Джерико първо-много ми е трудно да го възприема като хийл. Може би нещата при него станаха много бързо и аз като прочета Джерико-BWF и си представям Фейсът Джерико.. И някакси не мога да го възприема.. Но факт е на това шоу тушира може би най-голямата звезда в BWF-Брет Харт.. Макар и с малко чужда помощ от The Red Evil.. Промото с Джерико, Ортън и Крисчън .. Начинът по който говори Крисчън не ми харесва особено, много е дързък. Джерико, както казах, още не съм му свикнал на хийл образа. Колкото до Ортън - той наистина като че ли е най-добър на микрофона. И до сега образите на Гробаря, Брет Харт, Майерс и Ортън за мен лично се разработват най-добре. За следващото шоу много ще се изкефя на мача Скалата/Гробаря с/у Остин/Брет Харт. И да не забравя за Майерс. Макар и пак нечестно в последния мач,той успя да победи и тримата си опоненти и се кефя, че ще се бие на WWI за световната титла.
Върнете се в началото Go down
http://r3d3vil.ucoz.net
FPO6

FPO6


Брой мнения : 68
Points : 77
Join date : 09.05.2009
Age : 29
Местожителство : Haddonfield

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 4:50 am

Дам,Много ама Много Добро 3часово Шоу.Понеже сега се връщам и съм доста изморен,се извинявам предварително за правописни грешки.
Бих казал,че като за начало Алмейда показа на всички че не го е страх дори и срещу Хардкор Легенда каквато е Мик Фоли.Какъв ще бъде следващият ход на Фоли или на Алмейда, не се знае...поне за сега.

Brutus vs. Christopher Daniels-Макар и с помощта на Sheik Abdul Bashir Брутус набира голяма инерция.Дано да има мач на WrestleWar |

Nick Blade vs. Markiz Sevar-Този мач беше важен не само за Блейд но и за Севар.Просто се видя,че Блейд искаше победата повече отколкото Маркиз.Ако не беше публиката да го надъхва Севар можеше и да си тръгне победител от този мач.

Наистина на шоуто на Джерико буквално стана същинска война.Ортън,Крис и Кейдж едва не се смляха на ринга без дори да има мач.

Chris Jericho vs. Bret Hart-Явно караницата между тримата се е отразила добре на Y2J Very Happy .Беше доста борбен в този мач и по всичко си личеше че има огромни шансове да грабне победата,както и стана.

WOW!THE ROCK AND UNDERTAKER VS STONE COLD STEVE AUSTIN AND BRET HART!CAN'T BELIEVE MY EYES!Е това ще бъде нещо размазващо.!!!

Няма да коментирам мачовете на Майърс по-отделно ами направо така.Всичките му противници се оказаха добри кечисти,но той показа че наистина желае тази титла която в момента е в Тейкър и ще направи всичко възможно да я грабне за първи път в своята кариера на WrestleWar |.Да в последният мач имаше помощ от Севар,но като цяло и в 3те мача Майкъл показа голям кураж и дори и тези които не го харесват трябва да го признаят.Изключително съм доволен от шоуто!Благодаря ти Жоро!Оценка 4,5/5. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.slipknot1.com
reni_89

reni_89


Брой мнения : 35
Points : 37
Join date : 09.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 5:37 am

Hell Yeah-Шоуто беше готино cheers

Brutus vs. Christopher Daniels-Като за първи мач ми хареса.Браво на Брутус за победата cheers макар да беше със помощ...

Nick Blade vs. Markiz Sevar-страхотен мач.За мен тва беше мача на вечерта.Много се радвам за Блейд и победата му над Севар.

Сегмента със Джеф и Мат Харди беше страшен,макар да ме е яд на wZa Blake и Black Joe.Показват колко са гадни и навират енерция.

Сегмента м/у Джерико,Кейдж,Ортън и накрая Светкавицата беше много интересен.От къде се взе Светкавицата...Обаче яката ги разби и тримата.Ортън гледаше като насран а Джерико не беше никак щастлив Very Happy Крисчън малко ме дразни.Много си позволява човека.


Chris Jericho vs. Bret Hart-не беше лош мача и се радвам за "победата" на Y2J.Страхотен "Дешифратор" направи и грабна победата с помоща на Тейкър.

Ледения ме изкефи.Нямам търпение за следващото шоу и най-вече за мейн евънта lol! lol! lol!

За Майерс ще кажа само е4дно браво за "победите му" но на турнира няма да му е толкова лесно...
Върнете се в началото Go down
TheInstantClassic
The Pope!
The Pope!
TheInstantClassic


Warnings : No Warnings
Брой мнения : 170
Points : 320
Join date : 03.05.2009

BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 1:52 pm

Добре, наваксахте .. Шоу ще има, но ще бъде постнато много по-късно.
Върнете се в началото Go down
https://bwfederation.bulgarianforum.net
Sponsored content





BWF Danger Zone - 19.08.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BWF Danger Zone - 19.08.2009   BWF Danger Zone - 19.08.2009 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BWF Danger Zone - 19.08.2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Weekly Shows :: Danger Zone-
Идете на: